logo


наш адрес:

г. Киев, пер. Бехтеревский, 6
Тел:
(044) 486-53-08, (050) 452-70-70
Факс: (044) 486-53-48
info@nvek.com.ua

Отзывы слушателей курса практической диетологии 2016 год

В 2016 я розпочала навчання за курсом «Практична дієтологія» в центрі «Новый век», маючи намір розібратися в основах дієтології, освоїти правила здорового харчування та навчитися базовим принципам приготування смачних та корисних страв. Курс тривав 1 рік.
Чому я пішла навчатись? Кулінарія – мій інтерес з дитинства. Я дуже люблю готувати, цікавлюсь кухнею різних країн, збираю рецепти де тільки можливо. Природничі науки, в тому числі анатомія, в школі були моїми улюбленими дисциплінами. Але отримані в школі знання майже забулися і їх не вистачає для розуміння того, як слід харчуватися мені та людям різної конституції, темпераменту та роду занять, аби бути здоровим та енергійним. Я відчувала, що потрібен якийсь зрозумілий системний підхід.
Наразі багато інформації у відкритому доступі, різних теорій, порад дієтологів, але що робити, аби в цьому розібратися? Отримувати вищу медичну освіту я поки не маю наміру та можливостей, і це надто складний шлях, який визначає професію життя.
І от випадково я дізналася про курс, що організує центр «Новый век» та проводять лікарі клініки Календула. Пішла на нього без жодних вагань та не жалкую. Курс розрахований на звичайних людей, що цікавляться здоровим образом життя і хочуть дізнатися, як правильно та максимально корисно харчуватись. Курс дав мені навіть більше, ніж я очікувала. Я йшла на навчання виключно задля того, щоб освоїти навички готування «правильних» страв собі та своїм близьким. По закінченню курсу я зрозуміла, що це не просто ознайомчий курс, а початок нового дуже цікавого шляху, справді, я не перебільшую!
По-перше, я тепер маю уявлення, що таке метаболізм і що відбувається з іжею, якою ми харчуємось, в нашому організмі.
По-друге, змінилося ставлення до іжі: харчування є серйознішим процесом і частиною життя, ніж я вважала раніше, його вплив не обмежується фізичним засвоєнням речовин, мова про енергетичний вплив, і він надзвичайно сильний і відчутний.
По-третє, з’явилась абсолютна впевненість в необхідності постійного осмислення себе частиною природи, міцного зв’язку з навколишнім світом і усвідомлення потреби в етичному ставленні до нього, що є необхідною умовою щасливого життя, до якого прагне кожна людина.
Курс дає чітке роз’яснення причин певного стану здоров’я людини з її харчуванням, режимом фізичної активності, і, звичайно, духовним розвитком.
Висновки після навчання глибокі та серйозні. Після навчання у мене з’явилось бажання практикуватись у дієтології, і, що дуже приємно, до мене за порадами почали звертатись люди. Запит на консультації з визначення конституції, оптимального раціону та складання щоденного меню для гарного самопочуття виявився надзвичайно високим.
Отримані знання можна застосовувати на практиці кожного дня. Раджу пройти навчання всім, хто серйозно ставиться до свого здоров’я та здоров’я близьких.
карта проезда

контакты

наш адрес:

  • г. Киев, пер. Бехтеревский, 6

  • Тел: (044) 486-53-48, 486-53-08, (050)452-70-70
  • Факс: (044) 486-53-48, 486-53-08
  • Email: info@nvek.com.ua
  • www: nvek.com.ua