logo


наш адрес:

г. Киев, пер. Бехтеревский, 6
Тел:
 (050) 452-70-70
info@nvek.com.ua

2019-12-06


6-8 грудня 2019 року
 

Аюрведа на кожен день: лекція гурманів та воркшопи з Кайєю Кейл
Дата і час проведення:
6 грудня, 18.00-20.00
7 грудня, 11.00-18.00
8 грудня, 10.00-13.00

Місце проведення:
Київ, пров. Бехтеровский, 6

Вартість:

Вартість по передплаті:
Всі три дні - 2200 грн
Перший день - 350 грн
Другий день - 1500 грн
Третій день - 550 грн.

Вартість у день проведення:
Всі три дні - 2500 грн
Перший день - 450 грн
Другий день - 1600 грн
Третій день - 650 грн.

Реєстрація: https://forms.gle/xF29szBtnidnBcnt8

Проводить:
Кайя Кейл

Телефон для довідок: 
(050) 452-70-70 (viber, telegram)

Якщо ви цікавитеся Аюрведою та здоровим способом життя – відвідайте триденний практичний семінар. Ми запросили Каю Кейл за особистою рекомендацією світового гуру з Аюрведи – Роберта Свободи.

Програма семінарів:
П'ятниця, 6 грудня, 18.00—20.00 Вітальна лекція: Жіноче здоров'я та приготування їжі. «Жіночі дні» як свято.

На нашій першій лекції ми будемо дискутувати про жіночу роль в родині, включно із приготуванням їжі. Не дивлячись на загальні звички, за цим стоїть ціла ведична наука. Також ми коротко розглянемо важливість регулярної менструації та як вона пов'язана з приготуванням їжі. Як каже Кайя Кейл: «Жіночі дні»— це свято для жінки, де про неї мають дбати інші».

Субота, 7 грудня, 11.00—18.00 Workshop із приготування їжі з двома меню і маленькою лекцією посередині.

Сніданкове меню та теми лекції:
- «Висівки як потужний енергетичний ресурс для зимового періоду».
- «Як комбінувати висівки з різними потребами та стравами в найбільш приємний спосіб».

На цьому класі ми вивчимо базові якості ( Раса, Вірія, Віпака) різних зернових та їхню сезонну відповідність. Також ми приготуємо сніданок із зернових для всієї родини, використовуючи принцип 3-х дош та різноманітні спеції. Зернові мають потужну енергію всередині, а спосіб приготування - це, безумовно, один з ключів, як витрачати менше енергії на травлення і в той же час отримати максимум енергії з зерна.
Ланч або вечірнє меню і теми лекції:

- «Легкі супи, які швидко насичують енергією для підживлення коренів протягом зимового періоду»
- «Смачні овочеві запіканки з використанням саморобного рослинного молока»
- «Прості та легкі гурманські десерти для Різдвяного столу»
На цьому класі ми навчимося базовим якостям (Раса, ВІрія, Віпака) основних коренеплодів та способи їх поєднання із зернами. Особлива увага приділяється також сімейству пасльонових та можливості комбінування їх з молоком на рослинній основі як альтернативою молочним продуктам, які не дуже добре поєднується з пасльоновими (картопля, помідор, баклажани, перець).

Неділя, 8 грудня, 10.00- 13.00. Workshop та закрита лекція у форматі Q&A (запитання- відповідь)

Сніданкове меню та теми лекції:

- «Млинці на основі сочевиці та цільнозернових продуктів для різних цілей»
- «Теплі зимові смузі вдома або з собою»
- «Практичні поради щодо повсякденного гурманського готування та завершення розмови у форматі питання та відповідь»

В неділю на ранковому класі ми презентуємо два альтернативних шляхи приготування поживних млинців, які легко замінять обід чи вечерю (залежно від їхніх якостей). Ми дізнаємось основні відмінності між зерновими та сочевицею (Раса, Вірія, Віпака) та способами їх поєднання з іншими харчовими продуктами, не порушуючи Агні в процесі травлення. Холодний коктейль - це не зимова їжа. Ми дізнаємось, як готувати підходящі і ситні теплі зимові напої, використовуючи рослинне молоко або молочні продукти зі спеціями для різних цілей у повсякденному житті

Про Кайю Кейл:
Кайя Кейл вивчала та практикувала Аюрведу та інші ведичні науки, з 20 років самостійно і з багатьма вчителями в Європі та Індії. Персоною, яка найбільше вплинула на неї у ведичних знаннях став доктор Роберт Свобода, докторка Клаудія Уелч, які, зокрема, відвідували і Україну. В 2017-му вона опублікувала першу книгу по Аюрведі в Естонії під назвою «Смаки життя. Практична Аюрведа» («Elu Maitsed. Praktiline Ajurveeda").
Улюбленою темою Кайї ще з початку її аюрведичного шляху—це приготування їжі з місцевих продуктів. Аюрведа працює усюди, лише потрібно знати формулу, саме тому Кайя любить називати Аюрведу « математикою природи», яка завжди працює досконало. З 2016-го Кайя Кейл очолює факультет Аюрведи у Школі Корінної Мудрості та Народної Медицини в Талліні, Естонія. Вона викладає основи Аюрведи для початківців та більш продвинутих студентів, а також проводить майстер-класи з декількома детальними темами, включаючи майстерні з аюрведичного приготування їжі в Естонії. Ведичний спосіб життя - це її спосіб життя і внесок у світ.

Где купить курительные смеси в Москве? | Круглосуточный магазин наркотиков в Москве | Хочешь купить кредитные карты на чужое имя?

карта проезда

контакты

наш адрес:

  • г. Киев, пер. Бехтеревский, 6

  • Тел: (050) 452-70-70
  • Email: info@nvek.com.ua