Індивідуальна консультація з Очищення та відновлення організму. Юлія Фурсова

  • Консультації
  • Індивідуальна консультація з Очищення та відновлення організму. Юлія Фурсова
Коли?

четвер та субота – за попереднім записом

Вартість?

1500 грн. (1,5 години)

Хто веде?
fursova
Контакти

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Наш організм – це скупчення більше тисячі видів мікроорганізмів.
Частина з них, на жаль, це гриби, паразити та інша некорисна мікрофлора.
Грибна флора виводиться з організму надзвичайно складно!

“Я – за тривалу коректну перебудову, підтримку чистоти І за усвідомлений підхід до свого організму. З любов’ю та турботою.”

Ю. Фурсова

Коли ми повертаємось до тіла, до себе і починаємо давати увагу та турботу всередину себе, наше тіло розквітає, наші емоції змінюються на радісні, наша гормональна система виробляє безліч енедорфінів.

Деякі ознаки, що визначають необхідність очищення організму:
– зайва вага
– апатія, депресія, поганий настрій постійно
– будь-які діагнози
– біль у тілі
– проблеми зі шкірою – висипання, почервоніння тощо.

Юлія Фурсова – Валеолог, холістичний терапевт, остеопат, член асоціації фахівців фізичної та ментальної терапії, дослідник прихованих можливостей організму.

За роки вивчення причин захворювань та патологічних відхилень, дійшла висновку: з дитинства, ми ведемо спосіб життя, який призводить до засміченості організму, називають це різними діагнозами. Нас треба не лікувати, а очищати і змінювати звички, зі згубних на ті, що зберігають здоров’я.

Юлія зібрала унікальні методи у програми очищення та відновлення. Кожен метод зарекомендував себе у її практиці від 8 років.
Консультує з питань здоров’я, схуднення, омолодження організму та обличчя, очищення організму, антипаразитарної програми, відновлення гормональної системи, відновлення роботи окремих органів. Пояснює причини відхилень, розписує програму відновлення (очищення), супроводжує клієнта.