Масаж живота (Вісцеральна хіропрактика). Юлія Фурсова

  • Афіша подій
  • Масаж живота (Вісцеральна хіропрактика). Юлія Фурсова
Коли?

четвер та субота – за попереднім записом

Вартість?

1500 грн. (1,5 години)

Хто веде?
fursova
Контакти

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Омолоджуючий масаж, що відновлює роботу ШКТ і сприяє скиданню зайвої ваги.

Головним завданням вісцеральної хіропрактики є відновлення нормального стану організму.

Захворювання внутрішніх органів призводять до зміни їх правильного розташування (неправильної фіксації або опущення), спайок і, як наслідок, до порушення іннервації, лімфовідтоку та кровопостачання, а надалі – до порушення нормальної роботи органу та хронічних захворювань.

Результат масажу:

Забирає об’єм на животі, боках.
Поліпшення обміну речовин.
Звільнення від хронічних стресів та депресивних станів.
Збільшення активності.
Жінкам знімає біль при ПМС.
Чоловікам покращує потенцію
Забираємо проблеми у роботі ШКТ.

Нагадаємо, що в органах через недостатнє надходження кисню, поживних речовин, венозного та лімфатичного застою, слабкого відтоку продуктів обміну розвивається патогенна мікрофлора та починається самоотруєння клітин.

У результаті порушення роботи капілярів веде до виникнення багатьох хвороб, а нерідко є їх першопричиною.

Усунення венозного та лімфатичного застоїв в органах та прилеглих просторах призводить до нормалізації функцій цих органів та відновленню організму в цілому без використання або з частковим використанням лікарських препаратів.

Мануальні дії в зоні живота сприяють також поліпшенню крово- та лімфообігу в зоні грудей, голови, рук та ніг.

Техніка роботи з внутрішніми органами полягає в діях з дотриманням законів послідовності, зрушення внутрішніх органів у потрібному напрямку, а також масажі органів і прилеглих ділянок.

Дана система представляє практичний інтерес для будь-якої людини, як хворої, так і здорової. Для одних це можливий спосіб вирішення проблем, для інших — запобігання хворобам та підтримка міцного здоров’я.

Вісцеральна хіропрактика може бути рекомендована при наступних захворюваннях: холециститах, панкреатитах, застійних явищах у печінці, бронхітах, виразці шлунка та цибулини 12-палої кишки, колітах, хронічних запорах, застійних ниркових явищах, застої у серцевих захворюваннях , сечо- та жовчнокам’яних хворобах, варикозному розширенні вен нижніх кінцівок, остеохондрозі тощо.

Перевагою системи є те, що вона без медикаментів у стислі терміни відновлює здоров’я людини.

СИСТЕМА МАЄ ЯРКО ВИРАЖЕНИЙ ОМОЛЮВАЛЬНИЙ ЕФЕКТ!!!

У процедуру входить: діагностика та масаж внутрішніх органів, робота зі спиною, шиєю, за бажанням, навчаю самостійній роботі.

Юлія Фурсова – Валеолог, холістичний терапевт, остеопат, член асоціації фахівців фізичної та ментальної терапії, дослідник прихованих можливостей організму.

За роки вивчення причин захворювань та патологічних відхилень, дійшла висновку: з дитинства, ми ведемо спосіб життя, який призводить до засміченості організму, називають це різними діагнозами. Нас треба не лікувати, а очищати і змінювати звички, зі згубних на ті, що зберігають здоров’я.

Юлія зібрала унікальні методи у програми очищення та відновлення. Кожен метод зарекомендував себе у її практиці від 8 років.
Консультує з питань здоров’я, схуднення, омолодження організму та обличчя, очищення організму, антипаразитарної програми, відновлення гормональної системи, відновлення роботи окремих органів. Пояснює причини відхилень, розписує програму відновлення (очищення), супроводжує клієнта.