Остеопатія. Юлія Фурсова

Коли?

четвер та субота – за попереднім записом

Вартість?

1500 грн. (1,5 години)

Хто веде?
fursova
Контакти

+38 067 193-31-31 (viber, telegram)

Ефективний метод для відновлення працездатності внутрішніх органів, їх підняття та приведення в тонус.

Остеопатичний сеанс – це тонка енергетична робота щодо відновлення гармонії та балансу в тілі, скористатися якою можуть люди будь-якого віку.

Остеопатія розглядає людське тіло як єдину тривимірну м’язово-скелетну, нервову та психічну систему, яка постійно адаптується до нових умов у навколишньому середовищі.

Будь-який збій в одній із трьох елементів призводить до дисбалансу роботи інших. Ключовий принцип остеопатичної методики лікування полягає у спрямованості на запуск прихованих ресурсів організму для самозцілення.

Чого можна позбутися, відвідуючи остеопата:

– травми та образи,
– тривоги та страхи,
– постійна нервова напруга,
– нав’язливі думки,
– симптоми вегето-судинної дистонії,
– занепокоєння, панічні атаки,
– запаморочення,
– холодні кінцівки,
– порушення сну,
– головні болі.

Що можна придбати:

– Поліпшений кровообіг,
– Збільшення рівня енергії,
– Відновлення роботи організму в цілому,
– Розслаблення нервової системи,
– Поліпшення роботи внутрішніх органів та гормональної системи,
– Відчуття балансу та гармонії.

У процесі сеансу запускаються механізми регенерації та самовідновлення. Відразу після сеансу може бути розслаблення, приплив енергії та оптимізму.

Юлія Фурсова – Валеолог, холістичний терапевт, остеопат, член асоціації фахівців фізичної та ментальної терапії, дослідник прихованих можливостей організму.

За роки вивчення причин захворювань та патологічних відхилень, дійшла висновку: з дитинства, ми ведемо спосіб життя, який призводить до засміченості організму, називають це різними діагнозами. Нас треба не лікувати, а очищати і змінювати звички, зі згубних на ті, що зберігають здоров’я.

Юлія зібрала унікальні методи у програми очищення та відновлення. Кожен метод зарекомендував себе у її практиці від 8 років.
Консультує з питань здоров’я, схуднення, омолодження організму та обличчя, очищення організму, антипаразитарної програми, відновлення гормональної системи, відновлення роботи окремих органів. Пояснює причини відхилень, розписує програму відновлення (очищення), супроводжує клієнта.