Юлія Мельникова

Мені пощастило спробувати безліч практик, технік і методів роботи з тілом і свідомістю. Серед них йога, бойові мистецтва, цигун, системи природного оздоровлення організму. Суть всіх методів одна й та сама – прийти до стану внутрішньої Єдності. Не важливо, чим саме займатися, одні і ті ж закони працюють для всіх однаково.

З йогою я вперше познайомилася ще в 1997 році, коли мені в руки «випадковим» чином попалася англомовна книжка про йогу. Я почала з самостійної практики асан, після чого займалася у різних інструкторів в студії Слави Смирнова, Сідерського, Лаппи. Завдяки знайомству з моїм Учителем і неймовірним практиком Ігорем Барановим, я знайшла для себе цілісну структуровану систему, яка однаково добре працює як з тілом, так і свідомістю.

Більше 12 років я займалася айкідо (2 дан айкідо йошінкан). Це дало мені можливість побачити, наскільки схожа суть різних систем, а також інтегрувати підходи будо в свою власну практику йоги.

У житті займаюся коучингом, консультуванням у сфері здорового харчування і здорового способу життя.

На занятті максимум уваги – на внутрішній потік, внутрішню відбудову тіла, урівноважений стан свідомості і тільки потім на зовнішню форму. Мінімум зайвих слів і рухів – максимум концентрації.