Пранаяма і медитація

Розклад:
вівторок з 19:00 до 20:30

Місце проведення:
Центр «Нове століття»

Вартість:
разове заняття -250 грн.

Проводит:
Петр Мунтиян

Телефон для реєстрації та довідок:

(050) 452-70-70 (viber, telegram)

Пранаяма і медитація

Кілька слів про заняття.

Заняття будуть складатися з декількох частин.

Перша – невелика практика асан, яка допоможе підготувати тіло до пранаями і гармонізувати тіло після цілого дня. Оскільки заняття проходять ввечері, то наша практика буде помірною і підходить до цього часу доби. Після цього, практика пранаями. Ми будемо виконувати різні, за рівнем складності завдання та пранаями. Підбір та корекція практики пранаям буде індивідуальна, відповідно до рівня підготовки практикуючого.

Далі практика концентрації та медитації. Безпосередня робота зі свідомістю.

Також, ми будемо регулярно розбирати глибинну суть технік та алгоритмів йоги, для того щоб наше розуміння та практика поглиблювалася.

Основний посил цих занять – Поглиблення практики. Перейти від зовнішньої, більш гімнастичної практики асан до внутрішньої роботі, роботи зі свідомістю. А також дати більш глибоке розуміння інструментів і практик йоги.

Чи потрібна початкова підготовка? – Було б непогано, але не обов’язково. Всі техніки будуть коригуватися індивідуально, відповідно до рівня підготовки практикуючого.

Чи є протипоказання? Протипоказання пов’язані в першу чергу з практикою пранаями. Якщо у вас є захворювання серця, захворюваннях крові (наприклад лейкемія, гемофілія, тромбози, тромбофлебіти, тощо), а також, підвищений  тиск, вам потрібно детально порадитися зі своїм лікарем.