Індивідуальна Васту консультація Ярослава Муляви

Дата і час проведення:

за домовленістю

Вартість:

200 у.о. (євро)

Проводить:
Ярослав Мулява

Телефон для реєстрації та довідок:

(050) 452-70-70 (viber, telegram)

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Васту Консультація багатовекторна і в головній меті спрямована на гармонізацію життєвого простору людини.

Якщо Ви плануєте:

► побудувати новий будинок або вибрати ділянку землі під забудову;

► купувати нову квартиру або ремонтувати квартиру в якій живете;

► розширювати свій бізнес і для цього підшукуєте новий офіс або хочете переоблаштувати офіс яким володієте або орендуєте;

► модернізувати або реконструювати ваші виробничі площі, а торговельні й складські приміщення хочете розширити або зробити перепланування.

Тоді ця послуга саме для Вас.

Васту стверджує, що від того наскільки гармонійно і правильно структуровано простір нашої нерухомості залежить наше сімейне щастя, успіх на роботі, фінансове благополуччя, процвітання бізнесу, здоров’я та духовна еволюція.

Наша нерухомість одночасно є і місцем нашої життєдіяльності, та засобом досягнення життєвих цілей.

Васту консультація – це унікальна можливість гармонізації ЖИТТЄВОГО ПРОСТОРУ людини з метою залучення удачі, здоров’я та процвітання, і як результат усього цього – проживання життя у всій її повноті та цілісності.

Що ми маємо на увазі під життєвим простором? Під життєвим простором ми маємо на увазі місце де живемо – будинок або квартиру; місце де працюємо – офіс або робоче місце, і будь-яка форма нерухомості якої володіємо або користуємося.

Як це працює? Життя людини дуже цілісний процес, в якому все з усім дуже тісно взаємопов’язано. Наприклад, просто пересунувши або розгорнувши диван у вітальні, або розмістивши картину в певній колірній гамі і певного сюжету в певному місці, ми можемо змінювати хід подій і обставин власного життя. Існують тонкі нитки взаємозв’язку між простором, в якому ми живемо – нашим розумом і простором життя в якому розвивається наша особистість і реалізується наша душа.

Що необхідно для того щоб пройти Васту консультацію?

В першу чергу – це бажання жити в гармонії. Для більш ефективного і цілісного аналізу простору для життя, крім технологій науки облаштування ідеального житла – Васту Шастра, наш майстер використовує також древні знання ведичної астрології – Джйотиш.

Тому, для проведення консультації Вам необхідно буде заздалегідь надати нам:
*Дані Вашого народження: місце (місто, країна), рік, місяць, дату та точний час народження;
*Адреса об’єкта нерухомості, який буде розглядатися (квартири, будинки …): місто, вулиця, номер будинку, поверх та номер квартири. Це необхідно для того щоб наш фахівець визначив орієнтацію простору, в якому Ви живете або працюєте відносно сторін світу і міг оцінити якість оточення вашої нерухомості;
*План БТІ або будь-який інший план планування (дизайн проект, будівельно-архітектурний креслення …) квартири, приватного будинку або офісу, який буде аналізуватися;
*Будь-які інші описи ситуації з вашим життєвим простором які допоможуть нам більш глибоко його зрозуміти і відчути.