Розклад занять

  • ПОНЕДІЛОК

    ДЗЕРКАЛЬНА

    8:30 – 9:50
    Махабхут йога (йога п”яти елементів) (за попереднім записом)
    Олександр Гураков

    10:00 – 12:00
    Хатха йога
    Ігор Баранов

    10.05 відмінено

    19:00 – 20:30
    Кундаліні йога
    Леся Стоянова

    ПЕРСИКОВА

    8:30 – 10:00
    Хатха йога для початківців
    Олена Нікітіна

    10.05 відмінено

    ЗОЛОТА

    18:30 – 20:00
    Медитація з тибетськими співаючими чашами (за попереднім записом)
    Олексій Перинскьий

  • ВІВТОРОК

    ДЗЕРКАЛЬНА

    10:00 – 12:00
    Йога для жінок +40
    Ольга Крупій

    13:00 – 14:00
    Пілатес онлайн
    Оксана Мелікова

    18:30 – 20:00
    Хатха йога
    Катерина Черкашина

    ПЕРСИКОВА

    19:00 – 20:30
    Пранаяма та медитація (за попереднім записом)
    Петро Мунтіян

    ЗОЛОТА

    8:30 – 10:00
    Йога ранок
    Юлія Мельникова

    19:00 – 21:00
    М”яка йога
    Вадим Циван

  • СЕРЕДА

    ДЗЕРКАЛЬНА

    8:30 – 9:50
    Махабхут йога (йога п”яти елементів) (за попереднім записом)
    Олександр Гураков

    10:00 – 12:00
    Хатха йога
    Ігор Баранов

    13:30 – 15:30
    М”яка йога 
    Вадим Циван

    19:00 – 20:30
    Кундаліні йога
    Леся Стоянова

    ПЕРСИКОВА

    8:30 – 10:00
    Хатха йога для початківців
    Олена Нікітіна

    ЗОЛОТА

    18:00 – 19:30
    Soft Yoga Stamina (йога для чоловіків)

    (за попереднім записом)
    Вадим Циван

  • ЧЕТВЕР

    ДЗЕРКАЛЬНА

    10:00 – 12:00
    Йога для жінок +40
    Ольга Крупій

    13:00 – 14:00
    Пилатес онлайн
    Оксана Мелікова

    18:30 – 20:00
    Хатха йога
    Катерина Черкашина

    ПЕРСИКОВА

    19:00 – 20:30
    Основи медитації (за попереднім записом)
    Андрій Глушко

    ЗОЛОТА

    8:30 – 10:00
    Йога ранок
    Юлія Мельникова

    19:00 – 21:00
    М”яка йога
    Вадим Циван

  • П'ЯТНИЦЯ

    ДЗЕРКАЛЬНА

    8:30 – 9:50
    Махабхут йога (йога п”яти елементів) (за попереднім записом)
    Олександр Гураков

    10:00 – 12:00
    Хатха йога
    Ігор Баранов

    13:30 – 15:30
    М”яка йога 
    Вадим Циван

    19:00 – 20:30
    Гонг медитація в традиції Кундаліні йоги
    Леся Стоянова

    ПЕРСИКОВА

    8:30 – 10:00
    Хатха йога для початківців
    Олена Нікітіна

    ЗОЛОТА

    18:00 – 19:30
    Soft Yoga Stamina (йога для чоловіків)

    (за попереднім записом)
    Вадим Циван

  • СУБОТА

    ДЗЕРКАЛЬНА

    8:30 – 10:00
    Йога ранок
    Юлія Мельникова

    10:00 – 13:00
    Астрологія Джйотіш 1 курс
    Юлія Парамсон

    ПЕРСИКОВА

    10:00 – 13:00
    Васту Відья
    Ярослав Мулява

    ЗОЛОТА

    8:00 – 10:00
    М”яка йога
    Вадим Циван

    (за попереднім записом)

  • НЕДІЛЯ

    ДЗЕРКАЛЬНА

    11:00 – 12:30
    Хатха йога
    Катерина Черкашина

    (за попереднім записом)

    ПЕРСИКОВА

    10:00 – 13:00
    Астрологія Джйотіш 2 курс
    Юлія Парамсон

    ЗОЛОТА

    10:00 – 12:00
    Практика ДЗЕН
    Петро Мунтіян

    (за попереднім записом)

  • Section