Про центр

Нове століття – це завжди надія. Минулий ХХ століття було дуже бурхливим. Багато було зроблено відкриттів, багато проривів в технічній сфері. Але було і багато жаху і болю. Зараз настав нове століття, і люди сповнені очікувань і надій.
Нове Століття і в прямому, і в переносному сенсі – це ми. Це наші вчинки, слова, думки. Змінюючи себе, вирішуючи свої питання, працюючи з проблемами, ми тим самим не тільки покращуємо своє життя, ми беремо участь в творенні світу, ми творимо!
Людина – складна істота і важливо розвивати всі частини його Я. І свідомість, і тіло, і душу. Виправлення, очищення, інтеграція і розвиток – ось ті механізми, що дають Людині Свободу, Здоров’я і Щастя.
Центр розвитку людини «Нове Століття» пропонує вам найрізноманітніші можливості для розвитку тіла (регулярні заняття і семінари з йоги, пілатесу, тай-цзи, танців і ін.), Душі (тренінги, семінари, консультації психологів, арт-програми), розуму (лекції, консультації, освітні програми, школи та клуби за інтересами).
Практика інтегральної життя допоможе вам досягти фізичного і душевного Здоров’я, знайти цілковиту Свободу і стати по-справжньому Цілісним.
Ми не прив’язані до якої-небудь певної філософської системи, школи або стилю. Наша мета – надати найбільш повний і різнобічний вибір для тих, хто прагне до розвитку і повноти життя.
Наше кредо – “Єдність в різноманітті”!

У центрі «Нове століття» ви не тільки зможете позайматися практиками, отримати заряд бадьорості, виразити себе через творчість, а й знайти однодумців, випити чай в приємній обстановці і відчути себе в просторі гармонії і затишку.
Для вас – просторі зали з дерев’яним тиковим покриттям, тихий дворик з літнім майданчиком для занять, зручні душові, затишна чайна кімната, магазин, де ви знайдете все необхідне для занять – східні спеції, пахощі, аюрведичний косметику, сувеніри з Індії та Китаю, а також великий вибір книг і дисків, присвячених самопізнання і саморозвитку!
Ми хочемо, щоб ви знали – Центр «Нове століття» – це частина цілого Проекту, в який входять журнал «Пізнання», Літературне вегетеріанское кафе «Імбир», а також йога-студія “Витоки” в самому серці міста Києва – на Печерську.
Центр розвитку людини «Нове століття» – унікальна можливість знайти свій шлях, шлях веде Вас до себе!
Все, що необхідно – це ваше бажання! Бажання спрямувати ракурс уваги з зовнішнього на внутрішній, взяти відповідальність за своє життя, а головне – дозволити Всесвіту вести Вас, направляти Вас і … довіритися їй.