Індивідуальні консультації з арт-терапії

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ:
Вівторок, 18:45
Субота, 15:00

ВАРТІСТЬ:
Експрес-консультація (30-45 хв.) – донейшн
Консультація – 500 грн.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
Київ, провулок Бехтерівський, 6
Центр “Нове Століття”

ДОВІДКИ ТА РЕЄСТРАЦІЯ:
тел.:
(050) 452-70-70,
(050) 411-79-23 (viber, telegram)

kondrashova

ПРОВОДИТЬ:
Лариса Кондрашова – дипломований арт-терапевт, сертифікований спеціаліст з Aura-Soma, навчалася роботі з підсвідомістю, закінчила Інститут Азіатської Класики, в даний момент вивчає Ведичну культуру та традиції.

Арт-терапія – це вирішення вашого запиту  чи проблеми за допомогою творчості.
Мета арт-терапії – не створити гарну картину, а працювати з власним Я. Вона фокусується не на результаті, а на процесі. Тому не обов’язково вміти малювати, щоб піти на арт-терапію.
Причиною проблеми або ситуації можуть бути як внутрішні заборони і травми, так і зовнішні негативні установки, які все ще продовжують впливати на вас і на якість вашого життя. Знайти та висловити ці проблеми найлегше у творчості.
Іноді важко розповісти про себе безпосередньо — простіше висловити себе та свої проблеми кольором, звуком чи рухом.
Арт-терапія допомагає прийняти те, що сталося. Вона підкаже, як позбутися сильних переживань і як трансформувати негативні емоції на позитивні. Допоможе запобігти депресії. Використовуючи різні техніки, ми зможемо знайти ресурс для досягнення мети або вирішення проблеми.
Сеанс арт-терапії починається так само, як у будь-якому іншому напрямку: із запиту. На сеансі ми «розшифруємо» послання та опрацюємо його.
Винесіть свою проблему чи біль на папір, не тримайте їх в собі !
Водночас ми знайдемо рішення! Не хвилюйтесь, папір все стерпить!