Леся Стоянова

Кундаліні Йога школи Йоги Бхаджана

Мене звуть Стоянова Леся, в традиції Кундаліні Йоги моє ім’я Jagtaran Kaur.

Jag – світ, всесвіт.

Taran – плавець або пліт.

Jagtaran Kaur підносить і надихає оточуючих пізнати свою справжню сутність, допомагає переплисти через їх море проблем в цьому житті.

У 2011 році я познайомилася з моїми першими вчителями і почала практикувати Кундаліні йогу. Ця зустріч принесла в моє життя величезні зміни. Практика Кундаліні Йоги – це і є зміни. Зміни, трансформація відбуваються постійно, щось непотрібне, зайве, що заважає вільно пересуватися по життю, просто потроху відходить.

З 2013 року я пізнаю Сат Нам Расаян – це техніка зцілення в традиції Кундаліні Йоги. Саме Сат Нам Расаян дає досвід глибокої медитація і внутрішньої тиші, розслаблення розуму. Ці дві технології мають величезну важливість для мене, вони допомагають долати труднощі і виклики кожного дня, допомагають бути сильнішим і стабільнішим.

Більше 8 років я практикую Кундаліні йогу і Сат Нам Расаян, навчаюся у провідних Вчителів: Гуру Дев Сингх, Харі Нам Каур, Джером Шанкар, Гурмухі Каур, Харі Сингх, Маханкірн Каур, Бібі Нанака і ін. Зараз я викладаю Кундаліні йогу, проводжу сеанси зцілення Сат Нам Расаян та продовжую своє навчання. Разом з Livnam Kaur ми створили Школу Сат Нам Расаян в Україні, яка займається організацією тематичних семінарів Кундаліні йоги і навчальних тренінгів Сат Нам Расаян з провідними вчителями Європи.

До зустрічі на регулярних класах і семінарах!

«Найважливіше в Кундаліні йоги – це досвід. Досвід йде прямо в серце. Ніякі слова не зможуть замінити ваш особистий досвід »Йоги Бхаджан.