Чи можливо передбачити війну? Відкритий вебінар з астрології

  • Афіша подій
  • Чи можливо передбачити війну? Відкритий вебінар з астрології

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ:
19 червня об 11:00

ВАРТІСТЬ:
безкоштовно

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
онлайн трансляція Zoom

ДОВІДКИ ТА РЕЄСТРАЦІЯ:
тел.:
(050) 452-70-70,
(050) 411-79-23 (viber, telegram)

rossler

ПРОВОДИТЬ:
Берндт Росслер

www.bernd-roessler.eu

Ведичний астролог, спеціаліст з Ведичної Хіромантїі (Хаста Самудрика) та Васту. Учень Харта ДеФоу (учень Джйотиш гуру К.Л.Мантрі). Практикує з 1989 року.

Відкрито запис на особисті консультації.

Чи можливо передбачити війну?

 

Дізнайтеся, як Джйотиш (Індійська астрологія) використовує мунданну астрологію для точного визначення карми країни та її населення.

Більшість астрологів зайняті визначенням уроків карми для окремих людей. Проте, не кожен з них є спроможним надати достовірний прогноз з тематики мунданної астрології. Навіть здається, що секрет цієї майстерності загубився у далекому минулому. Але, знання все ще є доступними і лише чекають на тих, хто зможе їх використати.

На цьому вступному вебінарі Ви дізнаєтесь:
• Чому передбачення часто не збуваються і як можливо виробити правильну послідовність дій для уникнення розповсюджених помилок (важливість наступництва та правильного мислення);
• Що потрібно для формування виваженого підходу до повсякденних тем за допомогою потаємних знань та мудрості Індії з метою подальшої побудови об’єктивного сприйняття та вироблення необхідних навичок задля інтеграції знань у власний життєвий інструментарій;
• Як можна отримати попереднє уявлення про нинішню війну з відповідних гороскопів України та Росії і як це допоможе у розумінні того, що мунданна астрологія має власні правила аналізу та інтерпретації.  Вивчаючі Джйотиш і навіть професіонали розглядають кожен гороскоп однаково, будь то натальний гороскоп, річний гороскоп, гороскоп-питання або мунданий гороскоп. І знаєте що? Це початок кінця сенсу Джйотиш.
• Якщо Ви хочете опанувати цю неймовірну стратегію, яка може привнести нове бачення у Вашу практику розгляду гороскопу, і якщо Ви хочете надалі вивчати різноманітні методи, що є необхідними для розуміння різних царин Джйотиш (натальної, річної, хорарної, мунданної), то Ви можете почати з реєстрації на цей вебінар;
• Джйотиш, яку я пропоную Вам вивчати, не дасть вам академічного ступеня, але це, до речі, ніколи й не було її метою (запам’ятайте: Джйотиш – набагато старша, ніж започаткування наукових спільнот);
• Натомість, Ви познайомитесь з важливими практичними принципами, що засновані на традиційних священних писаннях, які називаються шастрами (збірки приписів) і дають змогу краще зрозуміти та передбачити карму з метою покращення свого життя та життя інших людей.

Не пропустіть це!
Починайте та реєструйстесь!

Чекатиму зустрічі з Вами на вебінарі.

Ваш Берндт Росслер

Чи можливо передбачити події та розвиток країни, її людей? Цілого народу як такого?

Стародавнє індійськє вчення рішуче стверджує: так. Це можливо поза всяким сумнівом.

Індійська традиція мудрості, яка називається Сампрадая, містить певну галузь знань, присвячену розкриттю тих подій, що відбуватимуться у  житті кожної окремої людини, а також кожної з країн. Вона називається Джйотиш, що є більш відомою в наші дні як ведична астрологія.

У нашому сучасному світі зовсім мало знань про сутність стародавніх традицій мудрості. Навіть підхід до отримання, збору та використання знань є зовсім іншим у порівнянні з сучасним науковим підходом. Ось чому Джйотиш та інші методики, такі як Аюрведа, Йога та Васту, залишаються незрозумілими при дослідженні сучасною наукою.

Якщо Ви задумувались, чому жоден астролог (західний чи східний, використовуючи тропічний чи сидеричний зодіак) не зміг передбачити агресію Росії та розгортання війни проти України, то Ви достатньо обізнані для участі у цьому вступному вебінарі. Невеликий коментар щодо цього фіаско: це не стосується благородної традиції Джйотиш, що ніхто (принаймні, наскільки мені відомо) правильно не спрогнозував ймовірність нападу Росії. Можливо, настав час сміливо поставити пара-прашну (важливе питання): Чи потрібно нам переосмислити те, як ми підходимо до Джйотиш та використовуємо її?

Якщо Bи є одним із сміливців, що готові розпочати або підвищити свій рівень Джйотиш, рекомендую приєднатися до цього вебінару. Після короткого вступу про важливість традиційної передачі знань між досвідченим учителем і старанним учнем (наступництво та діяльність) ми розглянемо карти України та Росії, щоб отримати деякі основні уявлення про те, як справжня Джйотиш чітко передбачила б поточну динаміку.

Я буду радий вітати Вас на цьому вебінарі. Давайте разом зробимо крок уперед у найчарівнішу подорож, щоб глибше зрозуміти життя.

Берндт

“Я не вірю в астрологію. Вона працює.” Альберт Ейнштейн