Відкрито набір у Школу Ведичної архітектури “Васту Відья”

  • Афіша подій
  • Відкрито набір у Школу Ведичної архітектури “Васту Відья”

Початок занять:
2 жовтня 2021 року

Розклад:
субота з 10:00 до 13:00

Місце проведення:
Центр «Нове століття»,

пер.Бехтерівський,6

Вартість:
Оплата одного циклу (4 заняття) – 2500грн

Проводить:
Ярослав Мулява

Телефон для реєстрації та довідок:

(050) 452-70-70 (viber, telegram),
(098) 418-18-15  (Эдуард)

Запрошуємо на новий набір групи на 1-й семестр!

Дорогі друзі та колеги, спільними намірами Центру розвитку людини «Нове Століття» і творчою майстернею «Васту Архітектура» продовжує свою роботу школа Ведичної Архітектури «Васту Відья». Ми раді запросити Вас в затишний і гостинний простір центру «Нове Століття», і стати абітурієнтами школи «Васту Відья».

Формат навчання: очне, в центрі “Нове століття”, а також можливе навчання он-лайн.

Васту – це, мабуть, найдавніша відома людині традиція знань про пристрій, властивості і життя будь-якого простору. Коли ми говоримо простір то маємо на увазі найширший спектр цього поняття, це і наш житловий простір (квартира, будинок, садиба …), і простір, в якому ми працюємо (офіс, майстерня, студія …), і місто, в якому живемо .. . Все це зовнішній простір, який оточує нас і в якому ми проводимо більшу частину нашого життя. Але також існує і простір усередині нас, який є невід’ємною частиною нашого єства. Воно завжди з нами – відкриті наші очі або закриті, чуємо ми звуки або знаходимося в тиші, відчуваємо ми тілом рух повітря навколо чи ні … це внутрішній простір присутній завжди. Саме в ньому народжуються і рухаються наші думки, потоки емоцій і почуттів, саме в ньому ми буваємо щасливі, сумуємо, любимо – словом, проживаємо Наше Життя. Це внутрішній стан нашого простору дає нам відчуття ЩАСТЯ!

Секрет древньої мудрості Васту Відья говорить про те, що Внутрішний і Зовнішний простори тісно взаємопов’язані, більш того вони можуть посилювати і доповнювати один одного, наповнюючи наше життя сенсом і гармонією, роблячи нас дійсно щасливими людьми, щасливими незалежно від обставин які змінюються  ​​у нашому житті!

Кому буде цікава і корисна ця школа?

Всім, хто любить гармонію навколо і всередині себе, всім хто хоче створити затишок і гармонію у власній оселі, а також допомагати в цьому іншим людям, усім хто шукає сенс в житті іноді такий близький, що можна доторкнутися рукою, а іноді такий далекий, що і не знаєш де його шукати …)

Запрошуємо в центр «Нове Століття» на презентації нашої школи де ви зможете визначитися наскільки будуть для вас цінні ці знання, більш докладно дізнаєтеся про структуру занять школи, знаннях, які знайдете, і їх практичної цінності